Čalounictví a Sedlářství Rekovi

Vítáme Vás na stránkách největšího zakázkového

autočalounictví v České Republice.

Naše firma je specializovaná na čalounění vozidel. Zhotovujeme a opravujeme autočalounění veškerých automobilů od nejstarších veteránů (zatím nejstarší automobil byl z roku 1903) až po úplně nová vozidla (kdy i nadstandartní nabídka automobilek nemusí někomu vyhovovat). Jsme specialisté na plátěné střechy

na cabriolety, a to jak na jednoduché, tak i zateplené – tzv. zimní. Dále opravujeme veškerá motosedadla a to i na motocyklové speciály, čalouníme sidecary. Čalouníme Velorexy tříkolové, velorexy čtyřkolové, vozy Škoda Felicia  a Škoda Octavia. Potahujeme palubní desky a volanty do kůže. Naší snahou je splnit i ta nejnáročnější přání.

U naší firmy je kvalita na prvním místě. Dosahujeme kvality zpracování minimálně srovnatelné s originálem. Za leta práce jsme si vychovali odborníky a specialisty na jednotlivé autočalounické práce. Nabízíme i bezplatnou poradenskou službu. Tato je nutná při renovaci zvláště cenných, historických  a vzácných veteránů, neboť s některými přípravnými pracemi je nutné počítat již během renovace karoserie.

Množstvím zhotoveného autočalounění a plátěných střech jsme největší autočalounická firma v České republice.

Někdy nás zákazníci znají pod názvem čalounící z Písku, čalounictví Písek, Písečtí čalouníci, čalounictví Rekovi, autočalounictví Oldřichov, čalounictví Oldřichov apod.

Naše firma nemá žádnou pobočku či odloučené pracoviště mimo Oldřichov 23 u Písku.