Čalounění Škoda Felicia

Plátěné střechy na Škoda Felicia

Na Škody Felicie zhotovujeme střechy z kvalitní střechovice. Standartní barva je černá. Navýběr máme i barevné střechovice. Materiál je 100% bavlna s vodoodpudivou úpravou. Střechy jsou ve dvou typech – starší provedení (montáž na snímatelný rám) a novější provedení (montáž přímo na karosérii). Střechy jsou lemovány koženkou – standardně v barvách černá, červená, vínová, slonová kost bílá a béžová. Na přání je možné ušít střechu bez okna (Š-450, okno skleněné v rámečku) nebo střechu barevnou či z dovozových materiálů.
Ke střechám dodáváme i krytky na složenou střechu – koženkové, ze střechovice, různé barevné a lemované (máme několik desítek kombinací). Sada patentů na připevnění plátěné střechy i krytky jsou v ceně výrobku.

Čalounění interiéru

Interiér hotovujeme převážně z původních koženek (v současné době červená, vínová, béžová, bílá, slonová kost a černá) a v rozsahu dle přání zákazníka. K tomuto potřebujeme pouze konstrukci předních sedadel. Zajistíme opískování a lakování konstrukce v standartních barvách -černá, šedá.
Samozřejmě na přání je možné cokoliv (jiné materiály, interiér v kůži apod.)

Materiály používané na čalounění Felicií si můžete prohlédnout v sekci materiály Škoda Felicia.

Prohlédnete si také galerii námi očalouněných Felicií – viz Fotofalerie Škoda

Koberce

Do Felicií ušijeme koberce dle přání zákazníka v libovolných kombinacích. Všechny čalouněné díly na Felicie je možno odebrat i po částech, bez montáže, s částečnou montáží nebo nechat vozidlo kompletně očalounit. V nabídce materiály najdete původní koberce do Felicií v šedé a černé barvě.

Něco o Feliciích

Jelikož se vyráběly dva základní typy Felicií, chceme zde ukázat na rozdíly v použitých střechách a čalounění. Fotky budou brzo doplněny.

Starší typ – vyráběl se po Š-450 do dovolené 1961

  • Střecha byla upevněná na snímatelný rám a krátká laminátka se montovala místo tohoto rámu
  • Byla zde přední lavice (pozor, není stejná s Octavií)
  • Palubní deska byla tzv. „Kaplička“

Novější model (od dovolené 1961)

  • Střecha je namontována přímo na karoserii a dlouhá laminátka se dává přes složenou střechu
  • Použity samostatné přední sedačky (2 typy)
  • Koženkou potažená palubní deska
  • Zadní křidélka

Leták k čalounění Škody Felicie:

Kliknutím obrázek zvětšíte

 

Komentáře nejsou povoleny.