Čalounění Velorex

Potahy na Velorex šijeme z kvalitních originálních koženek s dobovým dezénem, které odolávají povětrnostním vlivům, v různých barvách ( včetně původní tmavě hnědé ). Koženky a střechovice si můžete prohlédnout v sekci  materiály na Velorex. Prohlédněte si také fotky námi potažených velorexů – Fotogalerie Velorex.

Na střechy používáme stálobarevné střechovice. Naše nejpoužívanější střechovice je černá. Je možný výběr i z jiných barev.

Při individuální objednávce jsou možné jakékoliv barevné kombinace, různobarevné lemy a další úpravy, dle přání zákazníka. Zhotovení čalounění zpravidla nepřesáhne dobu 1 až 2 týdnů.

Standardní potahy, několik druhů střech a sedaček máme trvale skladem.

Na přání čalounění namontujeme.

Nabízíme čalounění na Velorex sidecar.


Velorex čtyřkolový

Čtyřkolák je ukázkou toho, co dokázal socialistický průmysl vyrobit na počátku sedmdesátých let. I když jsou přední blatníky a kapota laminátové, je potahování přibližně stejně pracné jako u klasické tříkolky.
Čtyřkolky byly vyráběny snad v ještě horší kvalitě než jeho předchůdce. Proto neděláme standardně díly bez montáže na vozítko (co kus to originál) a čtyřkolky potahujeme dle rámu. K tomu je zapotřebí natřený rám na kolech, konstrukce dveří a rámů oken Doporučujeme i přední blatníky a zadní blatníčky – bývají zde rozdíly v uchycen . Výroba potahů, sedačky (+ dílů nad motorem), střechy, oken trvá cca 100 pracovních hodin včetně montáže na vozítko. Šedá jednobarevná koženka je dnes pouze z dovozu.
Cena některých dílů – střechy, sedačky (zde neplatí akční sleva, která je u sedaček tříkoláka), oken, prahů bude skoro stejná jako u tříkolky. Kompletní potažení stojí 30 – 35 000 Kč (v cenách r. 2012).

Velorexy čalouněné naší firmou jsou po celé Evropě

Hallo

Ich kaufte komplette Polsterung von Ihnen kann an.
Jetzt ist mein Velorex bereit. Polsterung war sehr gute Qualität
Hier wenige Abbildungen. Sie können sie auf Ihrer Galerie benutzen.

Jarmo Alaraudanjoki
Rovaniemi, Finland

Mojmír Stránský – konstruktér Velorexu

Ručně psaný dopis od konstruktéra Velorexů pana Stránského:

 

Leták k čalounění Velorexe:

Velorex


Komentáře nejsou povoleny.