Čalounictví a Sedlářství Rekovi

Vítáme Vás na stránkách největšího zakázkového autočalounictví v České Republice.

Naše firma Vám je tu pro Vás již od roku 1990. Máme mhonaleté zkušenosti s čalouněním veškerých vozidel. Zhotovujeme a opravujeme autočalounění veškerých automobilů od nejstarších veteránů (zatím nejstarší automobil byl z roku 1903) až po úplně nová vozidla (kdy i nadstandartní nabídka automobilek nemusí někomu vyhovovat). Jsme specialisté na plátěné střechy na cabriolety, a to jak na jednoduché, tak i zateplené – tzv. zimní. Dále opravujeme veškerá motosedadla a to i na motocyklové speciály, čalouníme sidecary. Čalouníme Velorexy tříkolové, velorexy čtyřkolové, vozy Škoda Felicia  a Škoda Octavia. Potahujeme palubní desky a volanty do kůže. Naší snahou je splnit i ta nejnáročnější přání.

U naší firmy je kvalita na prvním místě. Dosahujeme kvality zpracování minimálně srovnatelné s originálem. Za léta práce jsme si vychovali odborníky a specialisty na jednotlivé autočalounické práce. Nabízíme i bezplatnou poradenskou službu. Tato je nutná při renovaci zvláště cenných, historických  a vzácných veteránů, neboť s některými přípravnými pracemi je nutné počítat již během renovace karoserie.

Množstvím zhotoveného autočalounění a plátěných střech jsme největší autočalounická firma v České republice.

Zákazníci nás také znají pod názvy: čalounící z Písku, čalounictví Písek, Písečtí čalouníci, čalounictví Rekovi, autočalounictví Oldřichov, čalounictví Oldřichov apod.

Naše firma nemá žádnou pobočku či odloučené pracoviště. Pouze konkurenční firmy používají naše jméno ve svůj prospěch.

Nejnovější aktuality o naší firmě v Novinkách.

Něco málo o historii firmy si můžete přečíst v Historie firmy.

Naší dílnu si můžete prohlédnout v sekci: Prohlídka naší dílny.

Přestavení našich veteránů, které v současné době vlastníme: Naši veteráni

Co o nás napsali noviny v sekci Napsali o nás

Kde jsme byli závodit s našimi veterány viz sekce: Reportáže z akcí

A nakonec, kam máme v plánu jet, aneb Kde nás potkáte

Komentáře nejsou povoleny.